Лішанкова Галина

Хочу сказати дякую Денті. Я прийшла до них з хворим зубом, який, як я думала, доведеться видаляти, хоча і дуже не хотілося, тому що зуб був жувальний. Спеціаліст запропонував спробувати його врятувати. Провівши лікування зуба, ми домоглися того, що він перестав хворіти, після цього поставили пломби. Минуло вже півроку, зуб не болить і не доставляє проблем.

Іван Риков

Записувався попередньо на вихідний день, потрібно було видалити зуб мудрості. Був в стоматології вперше, сподобалася внутрішня обстановка і персонал. Процедура пройшла гладко, зуб після уколу витягли швидко, хоча корінь був великий. Лікар спрацював хороший, думаю, прийду ще сюди і карієс лікувати.

Петро Головін

Так притиснуло, що не знав куди бігти. Зуб розболівся прямо на роботі.
Благо стоматологічна поліклініка буквально через дорогу. Поставилися до мене з розумінням і по живій черзі я потрапив до лікаря.
Таке полегшення, лікар зняв мені біль. І підказав, як записатися на прийом. В знак подяки вирішив написати відгук, спасибі.

Анжеліка Літова

На пломбування зуба записувалася до них.
Розташовані зручно, взяли в зручний час, обслужили по-людськи. Пломбу теж якісно поставили. Загалом, хороша стоматологія.

Polina Kasatonova

Здатність йти на компроміс властива далеко не всім стоматологам.
Хоча фахівець і був зайнятий, але для мене знайшли вікно. Сильно хворів зуб. Прийняли, пролікували, заодно і інші оглянули. Сказали на які потрібно звернути увагу. Дякую за розуміння.